Autoclicker خرید نرم افزار

سوالات متداول

 • اتوکلیکر چیست؟
  اتوکلیکر یک نرم افزار به صورت افزونه برای مرورگرهای گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس است. این نرم افزار هوشمند می‌تواند خود را با ساعت سرور اکثر سایت‌های میزبان منطبق سازد و دستوراتی مثل کلیک کردن و پر کردن فرم‌ها را به صورت اتوماتیک و با دقت و سرعت مخصوص به خود به انجام رساند.
 • هزینه اتوکلیکر چه قدر است؟
  از اتوکلیکر تا سه روز با محدودیت زمانی مجانی استفاده کنید. اگر از تطابق محصول با نیاز خود راضی بودید با پرداخت ۶۴۰ هزار تومان می‌توانید یک رمز عبور بدون محدودیت زمانی دریافت نمایید. بدون هزینه اضافی، بدون هزینه‌ی تمدید در آینده.
 • فرق نسخه رایگان و نسخه اصلی در چیست؟
  نسخه رایگان و نسخه اصلی نرم افزار در اصل یک نسخه هستند. با در اختیار داشتن رمز عبور رایگان مدت استفاده از نرم افزار به ۷۲ ساعت (سه روز) محدود است و امکان بهره گیری از نرم افزار در بین ساعات ۸ تا ۱۱ صبح میسر نیست. با پرداخت هزینه و دریافت رمز عبور جدید محدودیت سه روزه وجود نخواهد داشت و در تمام ساعات شبانه روز شما قادر به استفاده از نرم افزار هستید.
 • آیا در موبایل نیز می‌توان از اتوکلیکر استفاده نمود؟
  خیر، نسخه موبایل اتوکلیکر هنوز ارائه نشده است. اتوکلیکر قابل استفاده بر روی هر رایانه‌ای است که مرورگر گوگل کروم و یا موزیلا فایر فاکس بر روی آن قابل نصب باشد.
 • پشتیبانی از نرم افزار تا کی ادامه خواهد داشت؟
  عمر هر محصول در عرصه فناوری اطلاعات به صورت واقع بینانه، بین ۳ تا ۵ سال ارزیابی می‌شود. پشتیبانی از اتوکلیکر انتظار می‌رود تا پنج سال ادامه داشته باشد که بسیار بیشتر از آن‌چه است که شما می‌توانید معمولا از یک نرم افزار انتظار داشته باشید.